Cam Balkon içeriğine geri dön

Yağmur Oluklu Gold Seri

Yağmur Oluklu Gold Seri Katlanır Cam Balkon Sistemi

Yağmur Oluklu GOLD Seri Katlanır Cam Balkon Sistemi özel yağmur oluklu olarak farklı istek ve kullanım amaçlarına uygun olarak üretilmiş bu nedenle oldukça talep gören sistemlerimizden birisidir. Teknik özellikleri açısından kullanışlı ve farklı mekânların kullanım alanlarını genişletmesi açısından da fonksiyonel bir yapıya sahiptir.

 

Sistemin Teknik Özellikleri:

 

Kasa profili, her bir ayaktaki çift rulmanı taşıyacak şekilde, 2 kanallı olarak dizayn edilmiştir.

Gold seri Katlanır Cam Balkon Sistemimizin teknik yapısı hem 8mm hem de 10mm temperli cam kullanımı için uygundur.

Sistemin eloksal (naturel), beyaz, krem ve kahverengi standart renk seçenekleri mevcuttur. Gelen talebe bağlı olarak özel renk seçenekleri de uygulanabilir.

Best ve Lüks Sistemlerinde de olduğu gibi, bu sistemde istenildiğinde üstten taşımalı, istenildiğinde alttan taşımalı olarak monte edilme imkanına sahiptir.

Her bir kanatta toplam 8 rulman vardır. Sistem üstten monte edilirse üstteki 4 rulman “taşıyıcı” görevyapar, alttaki 4 rulman “kılavuzlama” yapar. Sistem alttan monte edilirse alttaki 4 rulman “taşıyıcı” görev yapar, üstteki 4 rulman “kılavuzlama” yapar.

Temperli cam kenarlarında kullanılan şeffaf fitiller, kullanılan (kuzey/güney) cepheye bağlı olarak 2-4 yıl garantilidir.

8mm ve 10mm patenti Kanaat Alüminyum’a ait olan Alüminyum Fitillerimiz ile sararma sorunu ortadan kalkmıştır. Ayrıca Alüminyum Fitillerin dayanıklı yapısından dolayı şiddetli rüzgar, sağanak yağmur ve yakıcı güneş ışınlarına karşı maksimum sızdırmazlık elde edilmiştir. Patentli Alüminyum Fitillerimiz ömür boyu garanti kapsamındadır.

Maksimum Kanat (Cam) Yüksekliği : 2800mm

Maksimum Kanat (Cam) Genişliği : 700mm

Maksimum Kanat (Cam) Ağırlığı : 45kg

Alüminyum Kasa Ağırlığı & Uzunluğu : 10,00kg ; 6,50metre

Alüminyum Baza Ağırlığı & Uzunluğu : 6,30kg ; 6,50metre

Alüminyum Yan Dikme Ağırlığı & Uzunluğu : 3,00kg ; 6,00metre